Polyamorie z pohledu muze
V poslednim blogu tady AM se dotycna amaterka zminuje, v cem ji nebo by ji vyhovovala polyamorie. Proste si najit vice muzu, kdy kazdy by ji pokryl urcite spektrum potreb... Coz nemusi byt spatny napad a ma radu vyhod.
Ale co z pohledu muze?!
Vemte si situaci, kdy muz z teto uzavreno-otevrene party lidi ma urcite schopnosti:
- umi zenu vyslechnout
- dokaze se vzit do jeji situace a poradit ji
- v dalsim kroku ji dokaze uvolnit, rozesmat a zlepsit naladu
- a jako tresinku na dortu ji vysuka podle jeji potreb
A takto vyresetovanou a nastavenou zenu na pohodovou vlnu zase vraci do reality kazdodenniho zivota:)))
Vsichni vime, ze kazda zena prochazi urcitymi naladami nekolikrat za mesic, ty schopnejsi nekolikrat za tyden. A ted si predstavte, ze zeny z teto polyamorie to zjisti. To je proste jasne vec. A zacnou tohoto muze vyuzivat pro tyto ucely...
Jen si predstavte, kdyz doma se svou partnerkou resite podobne situace. A ted byste to resili nekdy i cely tyden nebo tydny. To proste zadny normalne zdravy muz po mentalni strance nemuze vydrzet. Asi jeste neni zadna studie, ale takovy muz zijici v polyamorii nekolik let musi prijit o nekolik let zivota. A potencionalni uchazec o invalidni duchod.







Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.