zelený dvor - Košice

ako to funguje?

Ahojte raz som bol podvečer na zelenom dvore v Košiciach pri krematóriu ako to funguje? prídem autom, pristavím nemám s takým skúsenosti, no mal by som záujem byť poslušný a poriadne si užiť. Za každú vašu radu a skúsenosť Vám budem povďačný
Tak to by aj mna zaujimalo. A ci vobec tam nieco take funguje?
z pokecu obcas mi je zrejmé že funguje len keď som sám v aute čo....
Stoja tam obcas auta a chlapci z nich vykukaju ci nejde sympatak okolo. Ak ano vlezete na zadne sedadlo - vacsinou tmavr skla alebo na parkingu pri restike alebo sa da ist autom na lesnu cestu. Asi dohody funguju lepsie, lebo cakat tam je nuda :).
A je pravda ze na tom velkom parkovisku oproti kremaku prasi kopec heterakov - uplme cela komunita - kukni stvrtok vecer ;)
Hm a ty si tam vtedy bol na čo? Skusenost nejaku tam maš s niečim ?? Neviem o tom žeby "tam niečo fungovalo"... jedine ak individualne sukomne si tam niekto zajde autom či do lesa nedalekeho (v lete) niečo asi poriešit,,
skúsenosť tam nemám bol som tam odstaviť auto a kusok sa nadýchať po dlhšej ceste.... davnejsie som na pokeci videl inzerat a teraz som šiel okolo
Jasné,..krematórium ide na plný výkon,.tam je taký fukot,že až,....ak si si nevšimol čo sa deje okolo nás a s čím bojujeme,..len pokračuj a pôjdeš sa “zohriať” aj ty,..užiješ si,až sa z teba bude “dýmit”,.*13**12**22*
pozri seriozne som sa opytal ak sa bojis sed doma :D a cum na sklo
Ezt a hozzászólást a felhasználó törölte.
Riešme podstatu veci nie dobre platené marketingové politické bláznovstvo... Ďakujem...
...Myslím, že téma je jasná... (szerkesztett)
Mňa by zaujímalo či sú v košiciach aj iné miesta v košiciach kde sa dá nezáväzné uvoľniť . Rad by som to vyskúšal (szerkesztett)
určite su, tak ako v každom meste či v okrajových častiach či v prirode či na odpočivadlach,, atd,, kde sa vzajomne kto dohodne si myslim,,je to individualne si myslim
Vieš aj o nejakých? Ak áno bolo by to super
tak nie osobne neviem,,nemam skusenosti realne,, len je to asi individualne kde kto s kym sa dohodne či zajde,,
bol som par krat super bolo.. zopakujem... istotne
Zajtra zelený Dvor v lesíku poslušne hlboko dokonca vyfajčím prípadne podržím ak máš gumu nechám sa poriadne hlboko šmyknúť Real zajtra okolo 11.00
Zelený dvor Košice prechadzam sa poznavacka bodové tepláky kto ma prinúti kľaknúť, oprie o strom "zneuzije" aj dvaja ja pasiv subik bez zabran deeotheroat, hardanal, 💦 papám. REAL
zelený dvor košice cca okolo 9:30 ja pasiv zmrd bez zabran. fajknem podrzim aj dvom
Dnes okolo šiestej po starej ceste sa budem prechádzať niekto na niečo zaujímavé a reálne? Či len prázdne kecy a sľuby ja pasív subík bez zábran v červených teplákoch
skoda že v mojom blizkom okoli nieco take neexistuje
tak myslim si že v každom kraji alebo v okoli väčšeho mesta su vonku take "tajne miesta lokality" na take zažitky, o ktorych sa možno verejne nevie nehovori, ale nejaka skupina ludi o tom vie,, už len natrafit na niekoho z nich , aby si sa dozvedel kde aj u teba v tvojom okoli sa "vonku niečo deje",, ;)
tak ak niekto vie o takom mieste v BB nech napise
Dnes okolo 14.,30 - 15.30 sa budem prechádzať po starej ceste niekto na niečo zaujímavé a reálne? Či len prázdne kecy a sľuby ja pasív subík bez zábran v červených teplákoch ja 35r pasiv zmrd bez zabran. fajknem podrzim aj dvom popik mam


Néha sétálok itt meztelenül. Készíts rólam fotókat videókat közben. Én magyar exhibicionista fiú vagyok. Bárhol bárki vagy bárkik előtt meztelenkedek maszturbálok vagy mélytorkosan szopok. Oda megyek, ahová mondod. Szabadban, vizparton, parkolóban, nyilvános wc-ben, kertben, lakásban is. Fotozhatsz, videózhatsz is.
Dnes okolo 18.00 niekto na niečo pekné ja pas sub bez zabran popik mám real
ahojte dnes na zelenom dvore od cca 16:00 - 18:00 niekto realny aj dvaja, traja pre pasiv subika budem v teplákoch a bielych jocksach
Zelený dvor Košice dnes od 17 - 19 nájde sa active dominánt pre pasíva na reálne stretnutie
Zelený dvor Košice dnes popoludní sa budem prechádzať po starej ceste,cierne tepláky biele jocksy kto ma prinúti kľaknúť, oprie o strom "zneuzije" aj dvaja ja pasiv subik bez zabran deeptheroat, hardanal, 💦 papám. Popik mám. REAL
Košice Zelený Dvor teraz nakŕm ma svojou mrdkou prechádzam sa po starej ceste smer Prešov v tričku a slipoch ja orál děfka bez stopky. Reál