Když to má muž rád do zadečku

Jak se díváte ženy a dívky na to když rád do

Ahoj zajímá mě jak se ženy a dívky dívate na to když muž má rád prst do zadečku, dildo v zadečku a masáž prostaty. Já osobně mám rád masáž dildem na prostatu pak mám krasné orgasmy v četně výstřiku, mám rád i když mě někdo prstí. Jednou jsem se i svěřil kamarádkám že mám rád dildo v zadečku a ony že je to super a že my chlapy to do zadečku máme rádi protože tam máme prostatu. Tak jen mě zajíma jak se na to díváte. Komentář mohou přidat i muži. Děkuji za odpovědi
Promiň. Zadeček má pěkná štíhlá holka, větší holka má zadek. Chlap nemá zadeček, stejně jako chlap nemá (ani anální) kundičku. Fakt ne.
Ezt a hozzászólást a felhasználó törölte.
A hozzászólást törölték.
Ezt a hozzászólást a felhasználó törölte.
Asi nebude, no. Když nemám porozumění pro předměty v chlapské prdeli 😃😃😃
Ezt a hozzászólást a felhasználó törölte.
Pouze tvoji *24**4*
Tak mi to s ní domluv, díky.
Ezt a hozzászólást a felhasználó törölte.
Singl sem jen tady 😇
Věřit nemusíš.....
Neumím....? Zeptám se jí po akci *1*
Ezt a hozzászólást a felhasználó törölte.
Chápu. Moment, kouknu jaké máš ty 🙄🤣
Twl, žádné......🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Asi víš proč.,..😄😄
Původně jsem chtěla napsat, že čubky kundičku mít můžou, ale pak jsem rychle projela slovník a ne, maj kundu etc.
Moje holka měla taky podobnou představu.
Jako že když chlapa vyprstí, tak to pro něho bude nejlepší odvaz.
Bohužel nebyl. I když jsem jí to chtěl dopřát.
Bylo to i dost nepříjemný.
Když jsem si to někdy dělal sám, tak to bylo o hodně lepší.
Ahoj, jsem čistě hetero. Moje ex mi ukázala slast análu. Nejdříve jsem se bránil ale poté jsem zjistil o co přicházim…… nejdřív si mě připravila pusou, pak začala pomalu dráždit prstama a ve finále mě dlouho a krásně dělala dildem do tý doby, než jsem se neudělal. Praktikovali jsme to cca 3x týdně….. dodnes to miluju
Spousta lidí je strašně omezených.jo je to super .kde je psáno že to tak nemá být a že to není příjemný a normální ??
Každý má rád něco jiného, proto je svět tak krásně rozmanitý. Někdo rukou, jiný hubou či pičkou, zadek nevyjímaje. Jinak zadek je zadek, ať ho slovně změkčíš jak chceš pořád bude stejně těsný.
Je to úplně super a hlavně je to něco nového pro vás oba. Jen pak musíte společně přijít na to jak te ona má dělat, aby to bylo to “pravý”
A společně se “ zaucovat”. 😄
Občas asi ano, když mi to chce holka udělat, ale úplnej odvaz to není.