Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout? Riport 2jmenoNatka Kövesse a 2 hónapokkal ezelőtt Ano a píšu ti 20.8 % Nemůžu 79.2 % Total votes: 24 A szavazás lezárult