Közvélemény kutatás

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

2jmenoNatka
2 hónapokkal ezelőtt
Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Total votes: 24
A szavazás lezárult