Ahoj,je tu někdo z Horních Počapel,nebo blízkého okolí? Napiš Riport Mass21 Kövesse a 2 hónapokkal ezelőtt Ano,napíšu 11.8 % Nene 88.2 % Total votes: 17 A szavazás lezárult