Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Riport Uvidimepotom Kövesse a 4 napokkal ezelőtt Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 A szavazás lezárult