No nic pánové. Myslím že pro dnešek to stačí. Poprosím chvíli mi dejte oddech a nepište jak smyslů zbavení. Nehledě na to nedá se to vše číst a a už vůbec odepisovat. Uvědomte si že mi píše najednou třeba 50-70 lidí. 🤦♂️🙈🤦♂️🙈
No nic pánové. Myslím že pro dnešek to stačí. Poprosím chvíli mi dejte oddech a nepište jak smyslů zbavení. Nehledě na to nedá se to vše číst a a už vůbec odepisovat. Uvědomte si že mi píše najednou třeba 50-70 lidí. 🤦♂️🙈🤦♂️🙈