Ahoj ,najde se nějaká slečna která mě udělá Orálek za fo ?
Kdyz je tak hezky počasí tak klidně někde venku v přírodě
Jsem pojízdní
Ahoj ,najde se nějaká slečna která mě udělá Orálek za fo ?
Kdyz je tak hezky počasí tak klidně někde venku v přírodě
Jsem pojízdní