Podväzky alebo samodržky?
11,748 views

Podväzky alebo samodržky? Alebo silonky s otvorom? Kazdemu sa paci nieco ine, ja to nosievam vsetko.
Malá ukážka "soft" záberov z mojich zrkadlových selfies. Od kompletného outfitu, aký nosím do officu, až na zábery bez nohavičiek... v zamknutých albumoch len pre vyvolených 😘.

Iscriviti
rapidamente e facilmente in 5 minuti
Iscriviti
rapidamente e facilmente in 5 minuti
11,748 views 9.2.2025 06:09
870 users like it
Mi piace