Cabin
13,932 views
Myšlenka byla na udělání se v kabince.. takže naberete nějaké oblečení a jdete....ale sakra ty lednové výprodeje a plné nákupaky lidí, .....nebylo to tak lehké .. a ten závěs taky úplně netěsnil :D
Každopádně videozáznam byl pořízen a během dneška vám ho sem nahraji.
To fialové je moje sportovní podprsenka. Zbytek je zkoušení nových věcí.
P.S. vůbec nechápu co za záclonu s třásněmi je ten černý kousek se stříbrnými aplikacemi. Braletka pod to nosit nejde a na ostro je vidět úplně všechno ..
Kabinka