Again a review with the Boss.…
3,044 views
Opet jsem byl pozvan na vyhodnoceni roku 2025 a planu na rok 2026. Sefova vzdy vi co a jak, a ja nemohl rici ne... Snad mne chapete..:) Jsem Gentleman a zene se ma vyhovet a sefove proste musite..:)
Opet hodnoceni s Sefovou...:)