Dnes ráno :)
15,357 views
..... odpoledne jsme si to rozdali trochu netradičně - konečně jsem poznal, jaký to je mít v sobě "dva" :P né že bysme byli tři, ten další byl umělej, gumovej... a kdo nezkusil, nepochopí!! :) bohužel není zdokumentováno, nebyl čas - tak snad příště :)
Ulteriori album e video di questo utente
Noi consigliamo
New