Jedule?

8.2.2017 18:47·542

Už je to rok co jsem vyměnil pár vzkazů s jednou ženou ani nedoufal že bych ji kdy mohl vidět už jen pro ty její odpovědi výsměšné až jedovaté přesto jsem musel čekat na další a postupně už se na ně těšil víc a víc .Poznával ji lépe a víc měnila se každým dnem z jedule na vtipnou a milou ženu . Jak moc bych ji chtěl spatřit žije jen ve snech a představách kolikrát si řekl požádej ji o fotku ale je to zde vhodné a bezpečné nene ta ti ji nepošle a co se s ní sejít překročit to neznámo a co když odmítne pokazím to a už nenapíše . Přesto jsem to musel udělat v hlavě mi buší jestli nejsem moc oprsklej :-) jak někdy píše ale ona je tak návyková že nedokážu myslet na nic jiného . Ptám se ....a ona souhlasí vždyť jen káva bude a to se přeci smí . Padá mi kámen ze srdce a dny a hodiny tlačím očima k datumu schůzky . Konečně je ten den tady a já ji poznám osobně uvidím ji a uslyším její smích její oči.Možná bude i ta slíbená pusa nebo to zas bude její vtip s troškou jedu.Na smluveném místě už na mě čeká a já jdu k ní naše pohledy se potkávají její úsměv mě hřeje ta nemůže být plná jedu a nikdy nebyla vždyť ta pusa byla tak sladká snad není dnes poslední ještě musí být přeci loučení .

542 visualizzazioni9a
A 7 utenti piace questo