Zoofil

11.2.2018 11:56·1496

Srdce mé mi zlomila v zologický gorila. Má tak krásný temný oči …. hledí na mne z pod obočí a já rázem ztratil hlavu. Je teď se mnou v jiném stavu, svatba bude co by dup. Snad i zoo pustí chlup.

1496 visualizzazioni8a
A 10 utenti piace questo