musíš sa o to pričiniť alebo nič, čo chceme, sa samé nestane, to je asi taká pravdepodobnosť, že vyhráš prvú cenu v lotérii.
Keď chceš pekne bývať, musíš študovať, naberať inšpiráciu, rozmýšľať, v mysli to budovať a neposlednom rade kupovať,, skladať puzzle, až kým dostaneš výsledný obrázok alebo ukážku kubizmu. Keď chceš kvety, musíš si ich vypestovať alebo kúpiť, keď chceš čisté šaty, musíš si ich oprat.
Nuž, a preto sa čudujem, že keď chce niekto ženskú, lebo čo si budeme nahovárať, my ženy to v tomto máme jednoduchšie, ale teda keď chceš ženskú, musíš sa o to tiež priciniť a je jedno kde, dôležité je ako. Nestačí o tom remcať.
Usmej sa na tú pokladníčku v Bille či na susedu, ktorá sa ti páči, usmej sa aj zajtra, pozajtra, prehoď milé slovo a uvidíš ze časom sa začne na teba sama usmievať, ak sa jej budeš páčiť.
Len nechci všetko za deň či dva, takých rýchlych žien je naozaj málo. Ak sa ti to nepozdáva, že máš niekoho postupne získavať a je jedno ci na vzťah alebo sex, tak neremci a neskuvíňaj, ak chceš iné ako máš, urob zmenu pričiň sa, inak budeš mat stále čo máš a skuviňať môžeš aj do súdneho dňa.
Pričiň sa a budeš spokojný, všetko, čo v živote chceme, si musíme zaslúžiť, nezabúdaj na to nikdy. Samé sa nič nestane, ak to skúsiš, môžeš vyhrať aj prehrať, ale za pokus nič nedáš, zmeniš seba, zmeniš okolností, pekný večer všetkým