Profil subky

21.1.2022 12:59 · 1,233 views Ester66

Slíbil jsem, že napíšu pojednání o subkách. Pro mne to jsou úžasná zvířátka. Protože nemám rád jednoduchost, líbí se mi na nich pravý opak, jak to o sobě ony sami říkají.Nebo, samy toho moc neřeknou, spíš cudně klopí oči a víc se dozvíte od jejich dominantů.

Pravidla jsou jednoduchá:

- Subka patří bez odmlouvání svému Pánovi. To si všimněte hned v popisku nicku – nic nehledají, mají Pána a fotografie rozšklebené kundy vlastně nejsou pro vás, to pardon…Ty jsou hlavně proto, aby bylo předem jasné, kdo je kdo. To jen na okraj – všimněte si tady na Amateréch, že profil dominanta – muže – překvapivě obsahuje fota pouze kund. Mysleli by jste si, že profil je toho, kdo je majitelem, ale logika je jasná – majitel subky je Pán a tak tam jsou fotky jí.

- Toto pravidlo samozřejmě neplatí, pokud nejste její Pán. Pak je potřeba přistupovat s náležitou úctou, nedej Bůh, pokud zrovna nejste její typ, máte prvky submisivity či podobné zásadní vady.

- Toto pravidlo neplatí také v případě, že je to začínající subka. Pán ji tedy musí vychovávat a právo na omyly má subka tím větší, čím krásnější je, čím má úžasnější prdel a čím větší kozy.

- Pokud subka použije stopku, nebo se jí prostě navrhované praktiky nelíbí, nemusí dělat to, co její Pán chce. Naopak, subka je svobodomyslná bytost, dělá jen to, co sama chce, ale také v souladu s tím, co chce její Pán. Jasné.

- Subky jsou většinou baculky. Jsou i výjimky, potvrzující pravidlo. Ale tyhle holky mají jednu obrovskou výhodu. A tou je, že používají sebereflexi. Jestli úplně nevíte, co je to, podívejte se rozhovor s Václavem starším nebo se stávajícím prezidentem Zemanem. Baculky přirozeným vývojem musí trochu víc zabrat, a potom, oni opravdu celkem dobře šukají. Prostě, je to tak. Jejich sebejistota je pak ovšem určitá sázka do loterie. A ne vždycky chcete vysvětlovat, proč vám ta holka úplně nevoní.

- Pokud se subka zamiluje, je to vážné. Nesmíte přikládat význam tomu, zda si občas nebo často chodí zamrdat jinde. To je třeba zásadně odlišovat. Sex a život.

- Pokud se něco ve vztahu děje, je subka zcela upřímná. Protože její nejčastější věty jsou dvě: „nevím“, a „jak jsi to myslel“?, můžete si být celkem jistí -svěřuje se svému deníčku, který, pokud ho najdete v pozdějším období, radím v zájmu svého duševního zdraví vůbec nečíst. Nejenže se to nedělá. Ale takové dílo vás spolehlivě rozhodí. A to se k dominanci nehodí, stejně tak jako asi nejíte jahody s vepřovým kolenem.

Jak vidíte, není to nijak složité. Já sám jsem se s první opravdovou subkou potkal před 25 lety. Protože jsem vůbec netušil, o co jde, trvalo mi, než jsem se naučil ji omotat do těch špagátů, vrazit ji analní kolík do prdele a nafackovat jí. Mezitím mi kleslo péro a i mé sebevědomí, a to tak, že jsem se málem rozbrečel. Toto je třeba ovšem hodit zcela za hlavu. Věřte, že tohle nikoho nezajímá. Dnešní doba je zcela jiná. Myslím, že praktiky DS by měly dnes už patřit ke zcela standardní společenské výbavě, stejně tak jako se umíte podepsat. V tomto ohledu chválím především práci chatu Amatéři, kde během krátké doby zjistíte, že národ je vzděláván systematicky a počty subinek rostou a odpovídající počet dominantů v poměru 1:100 je zcela zachováván.

AMEN