Poliamorie

19.7.2022 11:33·1320

Jsem Poligamista, mnoho lidí neví co to je a co to obnáší , řeknu jen jedno, zjistěte si to sami. Mnoho lidi odsuzuje za jakoukoliv vybočku z takzvaného normálu. Ale ptám se co je normál ? Na to nedostanu logickou odpověď , když údajně normální lidé jsou zde na amatérech. Právě takoví lidé , místo toho aby odsuzovali by se měli nad sebou a svími činy právě zamyslet. Je mi jasné , že to tu sklidí plno negativ komentů, právě na také lidi já z vysoka kašlu a ignoruji narážky.

1320 visualizzazioni3a