Dnes si přiblížíme jednu techniku výcviku subiny. Říkám ji trest pokrčených nohou a její předností je, že subina sama ovlivňuje množství bolesti, které je vystavena.
Subina si lehne na postel, a položí ruce podél těla. Pán ji přiloží ke kotníkům kožená pouta, nebo manžety. Subina pak pokrčí nohy a dá je od sebe. Pán nyní připojí k manžetám provázky, na jejichž konci jsou svorky, běžné, nebo samosvorné. Ty je lepší používat až po natrénování aktivity s běžnými. Jestliže nemáme svorky, je možné použít prádelní kolíčky, nejlépe dřevěné.
Kolíčky či svorky Pán připne k stydkým pyskům subiny. Ta pak natáhne nohy tolik, aby se provázky napnuly. V této poloze ponecháme subinu ležet několik minut.
Dalším krokem je výprask přirození pomocí bičíku vedený shora ve směru od kolenou. Lze začít symbolickými ranami a postupně zvyšovat jak sílu, tak i frekvenci. Subina může natahovat nohy a tím napínat kolíčky, nesmí je však dávat k sobě. Pokud to její tělesná konstituce a síla umožňuje, následně obě lehce nadzvedne.
Chce-li Pán trest zostřit, může po skončení výprasku subinu lechtat na kolenou a na lýtkách, případně škrábat vhodným nástrojem na vnitřní straně stehen.
Trest má mnoho dalších možností jak zostření, tak uvolnění, jednou z nich je třeba umístění svorek do kříže, kdy svorku spojenou s levou nohou vážeme na pravý pysk a naopak. Jejich domyšlení a využití ponechám na vás, na čtenářích.