Léto je fuč

28.9.2023 21:03·389

Tak a je to zase tady. Léto mizí v dáli a před námi je opět podzim. Holky natáhnou dlouhé gatě a na ulicích nebude na co koukat... Naštěstí mám docela dobrou představivost, kterou nezastaví ani horolezecká péřovka 😁 Plavky zmizí v šuplíku a vytáhnou se maximálně na krytém bazéně. Hospodské zahrádky se zruší a pivo poteče proudem už jen za zavřenými dveřmi. Pamatuju si, že pár let zpět (možná, že už víc než pár) jsem z toho byl docela nervózní, protože konec léta = začátek školního roku. A mě neskutečně nebavilo učení. Ještě dodneška se mi zdají upocené sny, že mám druhý den psát písemku z matiky... Ale od té doby, co pracuji, se k tomu snažím stavět neutrálně a hledat i tady pozitiva:

  1. Nebude vedro – sbohem upocené MHD
  2. Otevřou se sauny
  3. Svařák poteče proudem – není nad posezení s fajnovou babou u svařeného vína
  4. Na všechno bude více času – cvičení, side business, četba? (tu berme trochu s rezervou)
  5. Purpura bude vonět za oknem...

A jak to máte vy? Já osobně se docela i těším, ale už teď vím, že kolem ledna a února budu hořekovat a s láskou vyhlížet jaro 😁

389 visualizzazioni2a
A 2 utenti piace questo