Voda nebo výlet
26.6.2026 07:08
Ahoj, jsem mladý kluk z Prahy s autem. Tahle vedra už nechci trávit doma, tak hledám fajn slečnu, se kterou bych vyrazil k vodě. Klidně si uděláme vlastní „nudapláž“, zajdeme na oběd nebo večeři a užijeme si pohodový den.
Pokud jsi z Prahy nebo okolí a máš čas 26.–28. 6., ozvi se. Je mi jedno, jestli budeš chtít jen relax u vody, menší výlet nebo třeba nějaký výšlap:D Věk 20+.