My máme rádi chloupky .Moje partnerka má ráda mojí zarostlou hruď a chlupatý rozkrok , stejně jako já její chlupatou ...... .Ochlupení je přirozená věc a nepříjde mi na tom nic divného ,na rozdíl od různých úprav .Někdy mi přijde až komický když tu vidím chlapa a vyholeným přirozením a všude okolo je chlupatý .
Já si myslím opak, že přibývá holek, co se holí. Ty co jdou do puberty, už asi zcela automaticky a jak si na to navyknou, tak už takhle pojedou do konce života.
Když tady mrkneš na fotky mladších, tak jsou vyholené. Možná se někdo neholí z lenosti, nic jiného mě nenapadá. Nebo ještě ze zdravotních důvodů - pihy, vyrážka nebo něco jiného s kůží, ale takových asi moc nebude.
Když tady mrkneš na fotky mladších, tak jsou vyholené. Možná se někdo neholí z lenosti, nic jiného mě nenapadá. Nebo ještě ze zdravotních důvodů - pihy, vyrážka nebo něco jiného s kůží, ale takových asi moc nebude.
Záleží hodně, jak se v tom člověk cítí sám. Kdysi dávno, když to ještě nebylo tak v módě, jsem to nejdřív zkusil zkrátit, upravit a časem se holím na intimních partiích kompletně. Do chlupů bych už nikdy nešel.
Manželku jsem dost dlouhou dobu přemlouval, dneska se taky holí a taky by už do chlupů nikdy nešla.
Pokud se podíváte na videa nebo na fotky, a nic tam není vidět, jen porost - co vás na tom neproniknutelném houští vzrušuje? Mě teda nic.
Docela mě šokují ženy (moc jich není, ale člověk na ně občas kápne), že nemají oholené nohy či podpaží. Jak to musí vypadat asi tam dole? Brrr ....
A hlavně zas tady netvrďte cosi ve smyslu, že oholené = pedofilie. Těch témat o holení je tu docela dost, je to věčné téma kdo z koho.
Pokud by se mi podařilo se s nějakou holčinou seznámit, tak bych si přál taky oholenou, ale u mladších ročníků je to snad dneska už normální, že se holí.
Manželku jsem dost dlouhou dobu přemlouval, dneska se taky holí a taky by už do chlupů nikdy nešla.
Pokud se podíváte na videa nebo na fotky, a nic tam není vidět, jen porost - co vás na tom neproniknutelném houští vzrušuje? Mě teda nic.
Docela mě šokují ženy (moc jich není, ale člověk na ně občas kápne), že nemají oholené nohy či podpaží. Jak to musí vypadat asi tam dole? Brrr ....
A hlavně zas tady netvrďte cosi ve smyslu, že oholené = pedofilie. Těch témat o holení je tu docela dost, je to věčné téma kdo z koho.
Pokud by se mi podařilo se s nějakou holčinou seznámit, tak bych si přál taky oholenou, ale u mladších ročníků je to snad dneska už normální, že se holí.
V tomto bych se přizpůsobil protějšku. Některé se líbí chlupatí, jiné přistřižení a další preferuje holátka. A pokud jsem ještě nezakotvil nebo to střídám, tak je dobrý domyslet že co na jednom vypadá dobře, tak na druhým může vypadat blbě. Jednoznačné doporučení v této oblasti asi neexistuje.









Holení
Jak se holíte?
P.S. Znáte někdo v Praze panský salon na depilaci a jaky by jste mi doporučili?