Pssst

Kdyz u toho holky, slecny ci zeny temer mlci.

Kdyz u toho holky, slecny, ci zeny temer mlci, libi se Vam to, nebo radeji silne a hlasite stenani??
My si užíváme hlasitě a prožíváme to samozřejmě že se musíme někdy trochu krotit.
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Asi mas pravdu. Ja se musim priznat, ze neumim NEBYT zticha. Vetsinou se tak soustredim na vzruseni a prozitek me drahe, ze jsem potichu. Krome rikani toho co chce slyset (mluvim o vzdychani a jinych zvucich).
No, je to horsi z obou stran, si clovek rika, nedelam ja neco spatne??