Sex s někým jinym

Jaké to je?

Ahoj,máme pár otázek.Po jak dlouhé době myslíme tím páry co jsou spolu jste zkusili sex s někým dalším?Jaká jsou ryzika,krom nemoci?Co vám do dalo nebo vzalo?Rozešli jste se po tom?Zamiloval se někdo do někoho z jiného páru?Žárlil při tom někdo na někoho?Skončilo to nekdy fiaskem?Co vše proto aby proto aby jsme to mohli zkusit?Hodně nás to láká,ale obavy jsou větší :(
Questo post è stato eliminato dall'utente.
ahojky prdelko, napis a uvidíme co bude? ;*
Questo post è stato eliminato dall'utente.
O kondomech víme :) zájimaji nás dobře i spatne zkušenosti.Cemu se vyvarovat a zda vůbec do toho jít.
Já si nejsem úplně jistej ale mám podezření že kdybych viděl jak mi někdo šuká ženu.bych ho asi něčím přetáhl po hlavě. Tak do ničeho takového raději nepůjdu.
Než se do něčeho podobného pustíte je nutné, to bez obalu společně probrat. Většinou to bez pořádné přípravy psychicky nezvládají muži. Dívat se jak jiný muž líže, prstí a souloží s jeho ženou, tak na to už musí být chlap hodně připraven a nebo být kanda případně rovnou cuckold, těm se to líbí.

Už jsem to tu psal několikrát, nejjednodušší je objednat manželku- přítelkyni na ero nebo tantra masáž za přítomnosti manžela - přítele. Pokud se chlap vydří dívat cca 1,5 hodiny na to jak si masér hraje s jeho ženou a jí se to líbí, tak to je první slibný krok k další akci, která může mít " šťastný konec ".

Jo nekdy je to silny psychycky orisek ... ale je to na vas dvou! Musite byt uprimni a tolerantni jeden k druhemu.. a hlavne vedet co chcete :)
Ja neunesl ze sme spolu mluvily o necem ale ona delala za zady neco jineho.. musite hrat ferplay ;)
My jsme do toho šli po čtyřech letech vztahu
My do toho šly po 23 letech společného života nyní jsme 29 let spolu a 3 roky to chybí moc,Tyto zkušenosti dovedou zalézt hodně po kůži a jsou to silné zážitky.Zažily jsme 3 se ženami i muži.
My po měsíci a jsme spolu osm let
Nikdy bych si nenechal klatit starou.
Ona se tě bude určitě ptát, když si bude chtít někde zamrdat naivko*22*
Pokud po tom žena hodně touží zašukat si s někým jiným,tak je to asi lepší ve třech než aby někde zanášela.Ta moje po tom naštěstí netouží,protože bych to asi nedal koukat jak ji někdo šuká.
Tak ten je taky dobrej.......četl jsi co jsi napsal?????*1**1**1**1**1*
Kdyby si chlapy nezáviděli, stačila by jedna ženská na celou dědinu *3*
Teď vážně, dle statistik až 3/4 žen touží po trojce se dvěma muži. Pokud tvrdí něco jiného, je to asi jeptiška nebo lesba anebo se prostě jen stydí mluvit o tom, když svého muže miluje.
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Sny a touhy jsou jedna, ale realita je někde jinde....
Je to tak,každá by to chtěla zkusit,nebo to zkusila
Přečti si náš pravdivý příběh, který jsem napsal v povídce tady na amatérech - Naše cesta ke trojce. Třeba vás bude inspirovat.*9**9*
Riziko naruseni vztahu je neumerne velke v pomeru s prozitkem ...... Pamet a co oko vidi se neda vymazat a nikdy neni zrejme co si OPRAVDUB ten druhy mysli a ze to neni jen o tom -- on(ona ) to chce tak ja do toho pujdu aby se TO zkusilo ..... Ja osobne co trojka nebo 4 nebo gtupac To nova pritelkyne .... Nikdy uz to nebude jako pred tou AKCI.....
Nějak se ti to rozchází s tím, co máš napsáno v profilu *18*
Nesmis byt žarlivy a brat to jako zabavu doporučuji je to silny zažitek a oživi to vztah od stereotypu
Musí to mít každý v hlavě srovnané, je rozdíl mezi představou a realitou. Realitu každý nemusí rozdýchat.
Sice pozdě, ale staáhněte si knížku Swingeři... Je tam tohle téma pěkně rozepsaný.
Ahoj.rozhodla jsem se zapojit a podelit se o zkusenosti. Jsme par, pro ktery se cuckding stal zivotnim stylem. Zacatky ale byly velmi narocne, zejmena psychicky.Pokud si oba nejste jisti, tim co planujete a dostatecne dukladne jste si to nerozebrali, hrozi katastrofa.O variante ze to jeden dela jenom proto aby vyhovel druhemu ani nemluve. A druha zasada-mejte svoje city na uzde - pokud se totiz jeden zamiluje a na toho druheho zacne pohlizet jinak, dalsi prusvih..
U nas prvni sex ve trech po dvou letech od oboustranneho souhlasu,prvni sex s milencem bez manzela po dalsich 8 mesicich.takze hodne stesti a dobrou ruku pri vyberu a hlavne Enjoy it..😁
Mužem doporučit provozujeme to ve trojce delsi dobu a vzdy přibereme do trojky hodně mladého partnera.
My taky ve třech přítelkyně má někdy chuť na mladého a někdy na staršího a občas se vyměníme a já si pozvu starší jsme spolu 6 let