Angelswing

Se klub

Nějaké zkušenosti máte? Byl už tam někdo?
Byli jsme tam 1x a nám to tam úplně nevyhovovalo. Preferujeme trošku jiné prostředí. Zde je to takové to domácké prostředí,které nás moc neoslovuje. Kolektiv je ale díky tomu velmi příjemný a rychle se seznámíte. Také nám nebylo moc příjemné velké vedro v místnostech (to je možná již vyřešeno..?). Pokud vás baví skoro až rodinná atmosféra,tak se vám tam líbit pravděpodobně bude. Opravdu záleží kolik párů se tam ten daný večer sejde. Za nás bylo zrovna více.
My byly nedávno a prostředí super. Majitelé oba moc fajn lidi a zrovna tak i zúčastnění , jako nováčky nás super přijaly a my si večer fakt užily. Místnost na hraní ,sauna a teď už bude i vířivka. Velká společenská místnost s rautem. Každý si vybere jak z pití tak i z jídla . Za nás super 👍 určitě jsme tam nebyly naposledy 😉
Byli jsme tam zatím jednou a líbilo se nám. A.nav8c se tam doopravdy šuká, nejenom kecá! 👍
My tam chodime a muzeme vrele doporucit. Vetsina akci pouze pro pary, prijemne a velmi pratelske prostredi, vstupne all inklusive ve kterem uz je vsechno vcetne jidla i piti (velky vyber alko i nealko). Velke plus je taky moznost prespani, takze muzeme pit oba a neresit dopravu vecer z klubu.
Pro upřesnění je to SW klub ve Statenicích u Prahy.
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Podle stránek letos začal provoz, tak mne zajímá jestli už někdo navštívil..
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Angelswing tečka cz
Docela jednoduché odkaz najít..