A o nějakém místě na Hranici nebo u Balmezu neznáte ?
Pristizen? Tak sup pred Olympiu 😁. Sekuritaci to prochazeji docela pravidelne, tak ta pravdepodobnost bude velka 😁. Pokud ti nejde uplne o pristizeni ale aby to nekdo vedel, kdyz se jede z Kozusan na Olomouc, hned u sjezdu z dalnice tesne pred vjezdem do mesta je takovy placek, kde ty auta stoji pravidelne, tak zkus stesti tam 😁.



Olomoc
Honka venku