úplne súhlasím ale neni tu asi vôľa od strany prevádzkovateľa. Ja osobne som nepochopil to čakanie 2 dni aby som vôbec niekomu napisal a postupne že môžeš oslovovať viac ľudí? Veď je to na hlavu! Nemá to logiku ak tu ide o zoznamovanie. Je to zufalé ale už sa bude spoplatňovať a slnko teda taký čo chcú ušetriť cez fotovolkaicke panely či spoplatnenie elektro ktoré mali byť úspora pre domácnosť. Tu v ZA dokonca za druhé auto 500eur poplatok a ak tu pracuješ a nie si z mesta ročne ťa to bude stáť 900eur :-) tu už jeb... asi každému a všade. Zdravý rozum tu už nehľadajme. Preto hovorím u prevádzkovateľa podporu nehľadaj.
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Toto by aj nás zaujímalo ako sa to dá zrušiť 🤷♂️
Ak užívateľ platil za VIP prostredníctvom PayPal, tak tam bola a isto stále je možnosť na zrušenie automatických platieb poskytovateľovi služieb. Funguje to na princípe inkasa. Poskytovateľ ti bude strhávať platby len dovtedy, dokým mu to v PayPal dovolíš. Kedysi dávno tu bol v jednej podobnej téme napísaný presný a mnou overený postup, ako tieto nechcené automatické platby zrušiť. Treba si dať tú námahu a dohľadať si to. Ale rušiť účet vôbec nie je potrebné...
Po troche hľadania som zistil, že daná téma je už zrejme fuč. Prečo tomu tak je, nejdem zisťovať. No v krátkosti... PayPal funguje podobne ako internet banking. Niekde v menu musí byť možnosť zobrazenia povolených automatických platieb (u mňa je to: Nastavenia > Platby > Automatické platby > Spravovať automatické platby) a stačí z toho zoznamu vymazať nechcenú spoločnosť / poskytovateľa služieb.
Nie nepomôže zrušenie nicku , platba bude odchádzať aj naďalej
Písali sme adminom aby to zrušili žiadna iná možnosť nefungovala ale to bolo už zopár rokov dozadu , ako to teraz funguje neviem , nemáme záujem zasa si to platiť
Samozrejme, každého zamrzí, ak niečo čo bolo zadarmo už zadarmo nie je.
Ale na druhej strane, asi správnejší pohľad je, že so všetkým sú spojené náklady a asi by sa mal človek tešiť z toho, že ešte stále je niečo zdarma (lebo aj tieto veci stoja peniaze na vývoj, podporu, prevádzku).
Samozrejme, druhým spôsobom je, aby server žil z reklamy. Ale nie som si istý, či toto je cesta ktorú bu ľudia ocenili. Reklama funguje vtedy, ak o vás inzerat vie základné demografické údaje. Plus vás potom svjou reklamou vie oslovovať napriš ďalšími stránkami. A chcel by som vidieť, koľko ľudí by chcelo aby sa mu na polke webov kde bol zobrazovali reklamy na erotické služby, pornografou, pomôcky, odkazy na amatérov, ...
Takže ja som rád, že to funguje ako funguje, cena za VIP nie je nejako premrštená. A áno, bez VIP je kopa vecí čo ma obmedzujú. Ale nikto nemá povinnosť pracovať či niečo dávať zadarmo.
Ale na druhej strane, asi správnejší pohľad je, že so všetkým sú spojené náklady a asi by sa mal človek tešiť z toho, že ešte stále je niečo zdarma (lebo aj tieto veci stoja peniaze na vývoj, podporu, prevádzku).
Samozrejme, druhým spôsobom je, aby server žil z reklamy. Ale nie som si istý, či toto je cesta ktorú bu ľudia ocenili. Reklama funguje vtedy, ak o vás inzerat vie základné demografické údaje. Plus vás potom svjou reklamou vie oslovovať napriš ďalšími stránkami. A chcel by som vidieť, koľko ľudí by chcelo aby sa mu na polke webov kde bol zobrazovali reklamy na erotické služby, pornografou, pomôcky, odkazy na amatérov, ...
Takže ja som rád, že to funguje ako funguje, cena za VIP nie je nejako premrštená. A áno, bez VIP je kopa vecí čo ma obmedzujú. Ale nikto nemá povinnosť pracovať či niečo dávať zadarmo.
Súhlasím, je to komerčný web vytvorený pre zarábanie. Ak si niekto trúfa urobiť to lepšie a zadarmo tak smelo do toho
Questo post è stato eliminato dall'utente.
pekny den,
automaticke predlzovanie kartou sa tu na amateroch fakt neda zrusit?
automaticke predlzovanie kartou sa tu na amateroch fakt neda zrusit?
Vôbec netuším... Dal som zaplatiť kartou raz mesačne a každý mesiac mi to odratava sumu 5,99eur a to dokonca 2x po sebe... Písal som adminovi o okamžité zrušenie Vip členstva s automatickým predlzovanim, pokial mi to nezruší, budem to riešiť inak...
Paradox je, ze pri platbe cez Paypal, clovek klika v domneni, ze je to bez automatickeho predlzovania (lebo do dnes to tam nie je napisane ze by to bolo s automatickym predlzoavnim) no po odkliknuti vas to presmeruje na platbu cez Paypal kde je automaticky podhodena platba s automatickym predlzovanim. Clovek si to ani nemusi vsimnut, kedze klikam na prave taky odkaz kde to nie je spomenute. Prisiel som na to az po pol roku, ked mi prisla SMS ze som nieco platil cez Paypal... Cisty spekulanti. Tato stranka uz davno upadla
Here is how to cancel an automatic payment with a merchant
Log in to your PayPal account.
Click Profile at the top of the page.
Click My Money then click Update beside My preapproved payments to find your payment.
Select the payment, and then click Cancel.
A subscription can be cancelled up until the day before the next scheduled payment in order for you not to be charged.
Log in to your PayPal account.
Click Profile at the top of the page.
Click My Money then click Update beside My preapproved payments to find your payment.
Select the payment, and then click Cancel.
A subscription can be cancelled up until the day before the next scheduled payment in order for you not to be charged.
Certifikácia úplne stačí a kto chce VIP nech sa páči.
Pravdou je že znemožniť funkčnosť vyhľadávania tak ako to šlo voľakedy len aby človek premýšľal nad kúpou VIP nie je vylepšenie stránky ale facka do tváre pre verných členov. Mám tu účet viac ako desaťročie a môžem smelo tvrdiť že žiadna zmena ktorú som zaznamenal za tie roky nebola k lepšiemu. Ak ma chce niekto presvedčiť o opaku tak nech sa páči rád podebatujem ak to nebude mrznúť, odhlasovať atď. Ozaj smutné po tých rokoch. Proste sklamanie
Pravdou je že znemožniť funkčnosť vyhľadávania tak ako to šlo voľakedy len aby človek premýšľal nad kúpou VIP nie je vylepšenie stránky ale facka do tváre pre verných členov. Mám tu účet viac ako desaťročie a môžem smelo tvrdiť že žiadna zmena ktorú som zaznamenal za tie roky nebola k lepšiemu. Ak ma chce niekto presvedčiť o opaku tak nech sa páči rád podebatujem ak to nebude mrznúť, odhlasovať atď. Ozaj smutné po tých rokoch. Proste sklamanie
No je tu moznost dat to jednoznacne pocitit adminovi zrusenim nicku. Z dovodu podpory rusim ku koncu mesiaca co je ... koniec augusta pozdravujem amaterov verim, ze ostaneme v kontakte.
je to len vydieracstvo na peniaze.... a preto nehodlam zaplatit ani korunu...
asi takuto ma o nas admin mienku:
otazka: dobry den - to s tym spoplatnenim zoradenia online ludi vo vihladavani snad nemyslite vazne????
to co je za hlupost nasilu tlacit ludi do VIP pristupu tym ze im nieco predtym funkcne zoberiete?
uz z principu by som si nezaplatila sluzbu z ktorej mi casom ubuda. Spametajte sa prosim vas lebo to tu pojde do ...
odpoved oda *admin*: co byste vy uvítala abyste si byla ochotna vip zaplatit?
myslim ze to hovori za vsetko :*
otazka: dobry den - to s tym spoplatnenim zoradenia online ludi vo vihladavani snad nemyslite vazne????
to co je za hlupost nasilu tlacit ludi do VIP pristupu tym ze im nieco predtym funkcne zoberiete?
uz z principu by som si nezaplatila sluzbu z ktorej mi casom ubuda. Spametajte sa prosim vas lebo to tu pojde do ...
odpoved oda *admin*: co byste vy uvítala abyste si byla ochotna vip zaplatit?
myslim ze to hovori za vsetko :*
suhlasim,odpoved admina hovori za vsetko... a je to ubohe.
co bolo dobre zacnu vsetko kazit,zatrhavat,aby mohli ryzovat na ludoch
co bolo dobre zacnu vsetko kazit,zatrhavat,aby mohli ryzovat na ludoch
niekto sa tu snazi silumocu zarobit a namiesto toho aby rozsiroval platenu ponuku o nove funkcie tak spoplatnuje tie stare (to troska svedci o jeho *sikovnosti*), spoplatnit zobrazenie online pouzivatelou sa nam nezda uz cez ciaru? povinne napisat adminom nech im nejeboce, takto sa to nerobi



















VIP
posledne prihlasenie
Kto chce podporit tuto vyzvu len napiste pod tuto vyzvu na admina