Semeno :)

milé dámy, polykáte?

Mílé dámy, polykáte? Mě vždy překvapí jak málo kamarádek to dělá. :)
Taky polykám. Kámošovo a chutná po rumu.
Ptala jsem se žen... Názory mužů mne v tomto případě nezajímají sorry *22**21*
mladé většinou nepolykaj nechaj si to radši nastříkat do sebe i bez ochrany...
TAKY POLYKÁM SVOJE SEMENO JE TO MOC DOBRÉ A CHUTNÁ MI*2*
Pravda, milovnice spermatu a polykání jsou určitě v menšině :-)
Questo post è stato eliminato dall'utente.
Mě to moje semeno za moment vystrikne, taky ho rad polykam.
To maj všichni štěstí :/ a já stále nic a nic :(
Zatím jsem měl jen jednu, co do pusy vůbec, a jednu, co vyplivla. Jinak bez "problémů"...:)
Ze?! Mam to uplne stejne.. Vsechny me kamaradky az na jednu krivy pusu jen na to pomysly.. Nechapu.. Vsak to neni nic odporneho-naopak.. Spousta vitaminku *3*
Bohužel u mě je to 100% ne 0% ano prozatím :/
Ještě jsem neměl holku co by to spolkla :/