Ono když se podíváš do jeho profilu tak se není čemu divit.Předvádí se tam v dámském prádle a nejlepší je že píše"nejsem BI ale láká mě sex s mužem".To už hovoří celkem jasně o povaze onoho jedince.
S pár takovými lidmi jsem se tu tu setkal tak jsem chtěl vědět jestli jich tu bude víc.Spoustu mužů není bi a láká je to zkusit s mužem.Líbí se mi jak tu všichni dokáží jen hanit.
Maminy
Honite nad nimi?