Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Report Luka184 Seguire 17 giorno fa Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Total votes: 56 Scade tra: 13 giorni