Grupáč v penzionu

23 nov 2009 · 16,193 views mike12

Máme spolu domluvené rande v jednom penzionu, sejdem se a sotva zaklapnou dveře, už mě držíš za ocas a stahuješ gatě, pokouříš mě čuráka, zatímco ti mačkám kozy a tlačím tvou hlavu hlouběji, až se zalykáš, cpu ti ho až na mandle, koule ti pleskaj do brady, které poctivě mneš.
Nenechám tě však až do výstřiku, zvednu tě a pokládám svlečenou na postel, zavazuji oči šátkem a než se naděješ cvaknou ti na rukách i nohách pouta, která tě připevní k rámu postele. Trochu překvapeně se mě ptáš, co se děje a já jen odvětím, že si tě chci pořádně užít a sotva to dořeknu, už cítíš můj jazyk na bradavce, nohy máš do praku a kunda ti teče, hned ji prohmatává ruka a zajíždím prsty do vnitř, které nahradí můj mrštný jazyk, o tvář se ti otírá můj ocas a ty se ho snažíš olizovat a chytnout do pusy, jenže já ti to nedovolím a ucukávám, šukám tě prsty a lížu poštěvák, abych tě dostatečně rozehřál. Najednou ti nadzvednu zadek a zarazím ti ho až po kořen, začnu tě tvrdě mrdat, až to bolí, no spíš trošku bolí, ale chtíč je silnější, začneš hekat a sténat, užíváš si to šukání a drcení zadku. Jenže v tom náhle přestanu a ty se ptáš... „Co se děje??!!!!“
Mám pro tebe překvapení, už jsi hezky rozjetá a já bych se rád pobavil trochu jinak. Chvíle ticha a ty jen očekáváš, najednou uslyšíš nějaké mluvení a v tom obdivný hlahol a rozumíš jen větě. „Tak tady ji máme tu naši nenasytnou kurvičku, dělejte si s ní, co chcete.“ Nevěříš svým uším. Ale ani nestačíš přemýšlet proč a jak a už cítíš na svém těle něčí ruce osahávající tvé nadržené tělo a můj hlas za hlavou, jak dává rozkazy. Promasíruj jí kozy a strč do kundy prsty a aby moc neřvala, tak ji zacpi pusu ptákem, dochází ti, že tu musí být více lidí – chlapů, protože máš prsty v kundě i na kozách a zároveň tlustý ocas v puse, jsi naštvaná a nechceš ho lízat, ale on se neptá a šuká tě do pusy sám a taky prsty v kundě se dobře činí a proto se pomalu přestáváš stydět a soustřeďuješ se jen na svoje pocity. Prsty v kundě vystřídá jazyk a prsty se namazané věnují análu, ocas v puse začíná stříkat až se zakuckáváš a proto vyjíždí ven a stříká ti do vlasů a po celé tváři až na kozy, kde ti to roztírá po bradavkách, ani už moc nevnímáš moje povely, spíš je jen cítíš a tak už se jen necháváš obdělávat, protože do tvý kundy zajíždí tvrdý dlouhý ocas a bez varování tě nabodává, jak se mu zlíbí, najednou máš volnou pusu a toužíš po mém ocasu, chtěla bys ho alespoň olizovat, ale v tom ucítíš na své tváři voňavou kundičku.
„Nediv se ty moje kurvičko a lízej,“ povídám. Je to mokrá nadržená, do hladka vyholená prcinka, která ti nasedá na tvář a ty ji dle rozkazu začneš vylizovat, když se ti do pusy spustí její orgáč, sama se uděláš i pro to, že ti v kundě jezdí už druhej ocas, protože ten první ti už postříkal celé břicho, mokrá vylízaná prcinka se ti hobluje o tvář v doznívajícím orgasmu a zároveň cítíš, jak se do ní dobývá nadrženej ocas, je to můj klacek – už ho poznáš. A hned rozjíždí tvrdý šukání, máš to přímo před očima, vidíš a sleduješ, jak zajíždí dovnitř a ven a každým přírazem je hloub a blíže orgáče. Olizuješ ho i s kundou a těšíš se na jeho výstřik, protože doufáš, že ti něco zbude na olíznutí. Mezitím se ti vystříká i ten druhý čurák a znovu už se cpe na jeho místo další, ale ten ti začne semenem natírat anál a dobývat se dovnitř.
V tom však začnu stříkat a tak tě zajímá moje semeno více než zajíždějící čurák v prdeli, stříkám, jak hasič a tak je toho všude plno, olizuješ prcinu i můj ocas. Semeno máš po celé tváři a ve vlasech a tak jsi ráda, když ti ho začne ta holka olizovat a ucítíš její kozy na svých, líbe tě a při tom cítíš, jak ji někdo šuká zezadu, protože se pohybuje v rytmu přírazů, tvoje prdélka už je taky vystříkaná a tak máš chvilku oraz a užíváš si pocitu, kdy tě ta kundička olizuje a roztírá svým nadrženým tělem semeno po tvém.
Jenže to už i ona je hotová a vyšukaná a já rozkážu, že tě odvážeme a ty teď musíš všechny ocasy osušit a kterej ztvrdne, ten musíš vykouřit! Naštěstí byli už tak znavení, že jen povadle vyseli celý ulepení dolů, zatímco jsi je olizovala, ta šikovná kundička se zakousla do tvý prciny a taky ji vylizovala do sucha, ale po chvilce tě to dostalo a zalila jsi ji svou šťávou. Při tom jsi padla na postel a nebyla už schopna ničeho. A tak jsem zavelel k ukončení akce ... nebo že by k přestávce?