Legenda hovorí, že každých 100 rokov sa na tomto portáli nájde dvojica, ktorá si je naozaj súdená Smile teraz vám rozpoviem príbeh jednej takejto dvojice.
V ten deň som mala nočnú. Mierne zúfalá z toľkých pseudo dominantov na tejto stránke som pomaly prestala mať náladu vôbec čítať ďalšiu správu. Prechádzala som si dominantov mojom okolí, jeden ma zaujal, hlavne popisom v profile. Avšak naposledy prihlásený vyše týždňa dozadu. Škoda, ani som mu teda nenapísala, očividne už bude zabraný a sem chodí len v rámci vyplnenia voľného času. Neskôr v nočnej prišla od neho nevinná správa: ,,Ahoj". Zhodou okolností mal nočnú aj on. Dohodli sme sa, že sa stretneme ešte v to ráno hneď po nočnej. Mal však jednu podmienku, uňho v dodávke som mohla byť len nahá. Odstupom času si uvedomujem viac a viac ako bláznivo to znie. Po pár hodinách písania nastúpiť k cudziemu mužovi do dodávky a vyzliecť sa pred ním úplne donaha. Niečo mi však nedalo a hrozne ma to k nemu ťahalo. To písanie bolo iné, nebolo to pár slov do vetra, už vtedy do toho dával seba, pretože vedel, že nemá čo stratiť.
Prišla som na opustené parkovisko podľa dohody. SMS, že za 5 min je tam. V tej sekunde začalo liať ako šialené. Tých pár minút, čo som ho čakala, mi trošku dochádzalo, aké šialené to je. On si zas myslel, že ani neprídem. Dodávka v diaľke, môj zrýchľujúci sa dych. Pane bože, ak vystúpi nejaký úchyl, okamžite beriem nohy na plecia. Vystúpil muž, ktorý keď sa na mňa usmial, sršala z neho neskutočná dávka charizmy. Keď sa k jeho úsmevu pridal hlas, musela som sa naňho usmiať a ten úsmev trval celé stretnutie. Prebehla som cez dážď do jeho dodávky. Mala som na sebe len ľahké letné šaty, bez podprsenky a na jeho prekvapenie aj bez nohavičiek. Dodnes som sa mu k tomu nepriznala, ale dôvod, prečo som nemala nohavičky nebol ten, že som to tak chcela. V skutočnosti som mala v ten večer na nočnej také tie klasické pohodlné bombarďáky a hanbila by som sa pred ním, keby ich videl, prepadnem sa pod zem od hanby. Tak som ich dala dole pred našim stretnutím. Veď kto mal tušiť, že ešte v to ráno po nočnej pôjdem na stretnutie s potencionálnym budúcim pánom Smile Na stehne som mala čerstvé tetovanie, začal mi ho naschvál hladkať, nech sa cítim nepríjemne. Sľúbil, že sa ma nedotkne, ale keď sme si už povedali svoje predstavy ako asi chceme, aby taký vzťah vyzeral, neodolal a úprimne, vycítil, že sama po tom túžim. Rýchla 5 min prehliadka jeho ruky medzi mojimi stehnami, so zákazom urobiť sa.
Ubehlo pár dní a ja som naozaj túžila byť len a len jeho. Pamätám si, ako mi spomínal, že rád rozťahuje všetky dierky, preto, keď už na našom druhom stretnutí do mňa dostal celú ruku, muselo ho začať lákať moje telo viac a viac. Bolesť začal dávkovať v úplne ideálnych dávkach, keďže si bol vedomý toho, že je môj prvý pán a tak ako mi nechce ublížiť fyzicky, nechce zničiť zrod a nájdenie tej krásnej subinky, ktorá vo mne driemala celé tie roky, kedy som si to zakazovala.
Niekoľko ďalších stretnutí a vo mne sa čosi pohlo. Zlomový bod bola chvíľa, kedy sme boli od seba dlhšie, kvôli mojej služobnej ceste. Vtedy som si uvedomila, že ten muž mi dokáže naozaj chýbať. Nie tak, ako keď niekomu chýba milión na účte. Chýbal mi tak ako dokáže chýbať kyslík po pár sekundách škrtenia. Každá bunka v tele túžila po jeho dotyku a nezáležalo na tom či nežnom, bolestivom alebo plnom rozkoše. Len som ho túžila mať pri sebe. Už to nebolo len o mojej zvedavosti, či túžbe po niečom novom. Ukázal mi mňa, takú aká naozaj som a chcem byť. Takú, akú ma on miluje a nikdy nebude súdiť. Tým, že mi dovolil vidieť to zviera v ňom, dovolil mne nájsť v sebe tú poslušnú, oddanú, vernú a túžiacu po ďalšom údere. Nie len kvôli tej bolesti, ale kvôli pocitu, že si tú nehu potom naozaj zaslúžim. Do toho momentu som nehu nenávidela, automaticky u mňa znamenala, že mi bude skôr či neskôr ublížené. Jemu som sa ale odovzdala natoľko, že som mu dala právo na všetko. Ak mi má niekto ubližovať nehou, je to ON! Bolesť vie byť aj krásna, vie ničiť, no dokáže spájať veľmi silným putom. Už dávno to medzi nami nie je len o tom fyzickom, podľa mňa ani nikdy nebolo. Pozná ma, celú. Každú sekundu môjho dňa. Nosím jeho náramok a nech som ho nenávidela miestami akokoľvek veľmi, nikdy som ho nedala dole, nedokázala by som to a hlavne, nechcela som to. Pustiť si niekoho pod kožu tak hlboko a zároveň prvýkrát v živote nie je naozaj ľahké, no zároveň vďaka tomu cítim tú najkrajšiu slobodu na svete. Spútaná svojim pánom a zároveň tak krásne slobodná. Milujem každú ranu na svojom tele, ktorú mi s láskou spôsobí Smile
Po dlhých rokoch odmietania samej seba a toho, po čom naozaj túžim, mi život dal niekoho, kto mi dokáže rozbiť svet na milión kúskov v jednej sekunde a v zápätí ho hneď v druhej sekunde poskladať. Krajšie, dokonalejšie, nežnejšie. Som šťastná, naozaj som. Viac už nepotrebujem to klišé: A žili šťastne, až kým nezomreli. Naučil ma totižto tú najdôležitejšiu vec na celom svete, žiť daným momentom.