Ahojte toto je príbeh o jednej mojej kamarátke z mladosti a o našom prvom stretnutí. Bola zima skoro sa stmievalo a nebolo moc čo na práci. Tak ako mladý študent som zamieril na sociálne siete a hľadal niekoho na konverzáciu na nabitie nudy. Po zhliadnutí kto je je v chatovacej miestnosti som sa rozhodol napísať niekomu no odpovede neprichádzali. Až na asi piaty pokus prišla odpoveď od Lenky. Konverzácia bežala a nakoľko to bolo v úplnej anonymite obaja sme sa otvorili jeden druhému. Pri takto úprimnej konverzácií sa čoskoro začali preberať aj sexuálne témy a vzrušenie veľmi rýchlo narastalo čo bolo okorenené výmenou pikantných fotiek. Po niekoľkých dňoch písania si sme toho obaja už mali dosť a padol návrh na stretnutie. Lenka sa trochu bála nechcela vyzerať ako typ ženy čo sa s každým hneď vyspí tak som ju upokojil že veď nemusí sa nič stať proste sa len stretneme porozprávame a nebudem ju do ničoho tlačiť.
Nastal večer stretnutia, celý čas ako som za ňou išiel som premýšľal čo bude, ako to dopadne no snažil som sa upokojiť nech nie som sklamaný ak by sa nič neudialo. Ako som prišiel už čakala na parkovisku v sexi legínach. Vystúpil som pozdravili sme sa a objali. Spýtal som sa jej či tu je niečo kam si vieme sadnúť lebo vonku je strašná zima. Bohužiaľ nie nakoľko bývala v dedine a bolo tam úplne mŕtvo. Tak som navrhol že nech sa ideme prejsť. Zo začiatku bolo trápne ticho no po chvíli sa konverzácia rozbehla ako keď sme boli pri klávesnici. Ako sme zastali zahľadeli sa na seba do očí a v tom ma pritiahla k sebe a začala bozkávať čo som jej hneď opätoval. Vášnivo sme sa bozkávali a postupne som ju začal chytať za zadok. Svoje nadšenie dlho neskrývala lebo počul som ako vzrušením ťažko dýcha a začala ma aj ona chytať za vtáka cez nohavice. Po chvíli vzájomného vzrušovania sme prestali a usúdili že je obom dosť chladno tak sme sa vybrali naspäť do auta nech sa zohrejeme. Ako som naštartoval pozreli sme sa na seba a hneď sme sa začali bozkávať. Skúsil som vojsť rukou pod nohavice no zastavila ma a povedala že tu nie čo ak niekto pôjde okolo a navrhla nech ideme kúsok za dedinu.
Po dorazení na miesto bolo v aute už teplo tak sme si presadli dozadu spýtal som sa jej či si dá dolu nohavice trochu sa zľakla a povedala že nevie či chce hneď sex tak som ju upokojil že ju do toho nebudem nútiť. Na to sa upokojila a sama si ich dala dolu a uvidel som ako má na sebe nádherné čierne čipkované tangá. Sadol som si k nej bližšie začal ju vášnivo bozkávať a rukou postupne šiel k jej pičke. Najskôr som ju hladil len cez tangá no potom som ich odhrnul a začal jej chodiť po klitoryse. Jej vzrušenie stúpalo a vzdychala stále hlasnejšie. Vzdychala a plne si to užívala, jej pička úplne zvlhla a pritom mi hladila rukou vtáka. Zrazu do mňa zadrapla nechty, vytiahla jazyk z úst a hlasno vzdychala pri svojom orgazme. Chvíľu sedela a spracovávala svoj pôžitok, potom sa na mňa usmiala a začala mi rozpínať rifle. Pomohol som jej a dal som si ich dolu.
Ako videla môjho stojaceho vtáka vzala ho do ruky a chvíľu sa s ním hrala. Sledovala ho ako je tvrdý a vlhký a hrýzla si do pier až to nevydržala, sklonila sa k nemu a vzala si ho do úst. Neviem presne opísať čo s ním robila pretože to bolo tak skvelé že som nedokázal vnímať každý detail. K zmyslom som sa dostal až keď na chvíľu prestala a sadla si naspäť ku mne. Vzrušenie v tom aute by sa dalo krájať a spýtal som sa jej čo by chcela ďalej.
Bez jedného slova som videl ako sa dvýha a dáva nohu cezomňa, odhrnula si tangá na bok a nasmerovala si ho dnu. Ako si naňho postupne začala sadať cítil som neopísateľný pocit. Ako úplne dosadla na chvíľu zastala kým obaja vstrebeme to vzrušenie. Po pár sekundách sme sa začali bozkávať a ona začala jazdiť. Išlo jej to naozaj skvele a vedela presne aké pohyby má robiť. Chcel som ju vidieť celú a cítiť jej prsia tak som jej začal dávať dolu veci. Ako som rozopol podprsenku vybehli na mňa pekné pevné dvojky. Začal som ich bozkávať a dávať si jej bradavky do úst. Vtedy začala ešte viac vzdychať a povedala mi že ju strašne vzrušuje keď sa jej hrajú s bradavkami.
Sex sa zintenzívňoval a obaja sme to chceli tvrdšie. Oboma rukami som ju vzal za zadok a tvrdo som si ju narážal na vtáka a hlasným vzdychaním len potvrdzovala ako moc sa jej to páči no stále to nebolo dosť. Povedal som jej aby si ľahla na sedadlo. Ona poslúchla, ľahla si a hneď čakala s nohami hore na mňa. Prišiel som k nej, vložil ho dnu a hneď začal tvrdo prirážať. Jej sa to náramne páčilo a hovorila nech neprestávam. Po chvíli som sa sklonil k nej začal ju bozkávať a stále tvrdo šukal. Cítil som že už to dlhšie nevydržím a spýtal som sa jej kam chce aby som sa spravil. Ona zakričala že to chce dnu že berie tabletky. Začal som do nej búšiť ešte viac ona ma nechtami zdrapla za chrbát až kým som do nej nezačal striekať.
Po dlhšej chvíli sme sa dali dokopy a odviezol som ju domov pričom sme sa rozlúčili bozkom a poďakovaním za krásny večer. Neskôr keď som prišiel domov som sa jej spýtal či sa ešte takto stretneme a odpovedala že veľmi rada.