Byl pěkný letní pátek, konec náročného pracovního týdne a já jsem měl jako obvykle plný koule. Celý den jsem přemýšlel, jestli zkusím na amatérech ulovit někoho, kdo mi s tím pomůže, nebo si to udělám sám a vyhnu se zklamání z nějakýho nespolehlivýho blba. Nakonec jsem neodolal pokušení, přihlásil se na chat a domluvil se v rychlosti s frajerem, kterýho doma stará nehulí a který má chuť si svoji sexuální frustraci vybít na někom jiném. Dal jsem mu hned na začátku jasně najevo, že se může odvázat a pořádně si mě podat.
Domluva byla taková, že se sejdeme venku, na takový ne moc používaný cestě, dáme si znamení, přijde k mýmu autu a dál si to bude dirigovat sám. Moc jsem nevěřil, že z toho něco bude, ale byl jsem po týdnu tak nadrbanej, že mi bylo všechno jedno a hned po práci jsem vyrazil. Když z toho nic nebude, vyhoním se někde venku a nebudu se tím trápit. Nebylo by to poprvé :-)
Realita byla taková, že se to seběhlo přesně podle plánu. Dojel jsem na smluvený místo, počkal, až se rozhoupe, a než jsem se nadál, stál u mýho auta fotr od rodiny kolem třicítky, s krátkýma černýma vlasama, ostrým upřeným pohledem, celkem statnej ale ne moc vysokej a s pořádnou boulí mezi nohama. Otevřel jsem mu s tím, že ho pohulím takhle napůl z auta, ale borec zavelel, ať si koukám přesednout dozadu. Udělal jsem, jak chtěl, a než jsem se nadál, ležel jsem na zádech na zadní sedačce a frajer už klečel nade mnou se staženejma kalhotama a beze slova mi začal svý rovný a celkem dost tlustý péro rvát do huby.
Byl jsem ze všeho trochu v šoku, normálně se podobný akce odehrávaj pozvolna, pokud teda reálně vůbec k něčemu dojde. Slibotechny na chatu často jen kradou ostatním čas a pak člověk jen nasraně někde čeká na někoho, kdo nikdy nepřijde. Tak tenhle věděl přesně, co chce - rozmrdat mi hubu, udělat se a jít si po svým. Přesně to mám rád.
Péro měl tvrdý jak kámen, evidentně koule plný k prasknutí a celý si to dirigoval podle sebe. Chytil mě za vlasy, tlačil mi ho kousek po kousku až po koule nadoraz do krku a nadával mi přitom do kurev. Naklonil mi hlavu tak, aby se mi jeho žilnatý péro do krku vešlo úplně celý a postupně zrychloval tempo přirážení. Nejdřív dával bacha, abych se neudusil, ale když viděl, jak jsem z něj hotovej, přestal si brát servítky.
Cejtil jsem hluboko v krku, jak přiráží, občas mě trochu přidusil, ale tuhle jízdu jsem si užíval. Občas me proplesknul a několikrát už to vypadalo, že chce cákat, ale vždycky to včas stopnul. Chytil mě za hlavu, zpomalil, vytáhnul ho skoro celýho ven a jen mi žaludem jezdil po rtech sem a tam a užíval si každý milimetr. Když si všimnul, že mi stojí péro, jednou rukou mi ho vší silou sevřel a bez varování mi vrazil péro až po koule do krku. Rajcovalo ho, když mi z občasnýho dávení vytryskly slzy, ale nepřeháněl to.
Po nějaký době, kdy si ze mě udělal čubku na výhul svýho nádhernýho péra, kolem nás nečekaně projelo auto. Frajera to rozrajcovalo ještě víc, sevřel mi hlavu a vší silou to do mě napumpoval. Cejtil jsem, jak mu pěkně cuká v kládě a to mě dostalo. Spolykal jsem poslušně všechno a nebylo toho málo. Olízal jsem mu péro do sucha a blaženě si vyhonil v rychlosti to svý. Tohle jsem totiž nečekal a tak jsem se soustředil na jeho kokota, že jsem na toho svýho úplně zapomněl.
Borec mě na rozloučenou přátelsky proplesknul, rozloučil se a zmizel. Ještě chvíli jsem tam jen tak ležel a vstřebával tenhle nečekaný zážitek, než jsem se posbíral, vrátil se za volant a totálně spokojenej vyrazil domů.
Občas má člověk z těch kecálků tady pocit marnosti, ale nakonec se vždycky sem tam zadaří a je z toho parádní jízda. Tahle stála za to :-)