Plavba

10 giu 2025 · 1,188 views Taaffeite

Partia chlapov v strednom veku sa každoročne vybrala na plavbu. Bolo to iba o nich, o chľaste a o vypustení pary.
Lenže on sa zoznámil s ňou a na tú plavbu ju chcel vziať so sebou.
V to leto sa z partie nemohol každý zúčastniť, tak nebola ani hádka, že sa pridá aj osôbka nežného pohlavia.
Plavba mala trvať 7 dní. Predpoveď počasia hlásila tridsiatky, to je tak akurát.
Ona si užívala ten pokoj a oddych. Kochala sa krásnym výhľadom, a slnila sa. On sa vždy odtrhol na pár hodín od partie a šla si k nej sadnúť do kempingového kresla. Dotýkal sa jej stehien, bruška, občas hladil jej dekolt. Ona sa iba ticho usmievala a užívala si jeho pozornosť.
Keď sa zotmelo, dali si pohár vína a ľahkú večeru, a hlboko vdychovali vôňu mora. Nežne sa pobozkali a on ju nedočkavo odviedol do svojej kajuty.
Priestoru tam bolo veľmi málo. Ale posteľ tak akurát, malá skrinka a pohodlné kresielko.
Objali sa a dlho bozkávali, postupne z nich opadávali šaty. Ona si ešte zopla dlhé vlasy do uzla, aby jej nezavadzali. Ako sa bozkávali ona sa pomaličky pustila na zem, kľakla si a začala sa venovať jeho penisu. Ten bol už riadne navretý a nadržaný. Uchopila ho medzi dve dlane, napľula a masírovala od žaluďa až ku koreňu. Po chvíľke najprv iba olízala jeho koniec a potom pomaličky zasúvala do úst. Ako hlboko len vedela.
Pritom sa dívala naňho.
On si položil svoje dlane na jej hlavu a posúval ju pomaličky dopredu-dozadu. Celkom dlho sa takto zabávali kým ju nevytiahol hore a teraz si pre zmenu kľakol on.
Ona sa oprela o stenu, jednu nohu vyložila na okraj kresla a užívala si ako ju jazykom ochutnáva, dôkladne po celých pyskoch až tesne po okraj análneho vchodu.
Dôkladne si ju pripravil na vniknutie.
Sadol si do kresla a ona sa postavila chrbtom k nemu. Obkročila jeho stehná a pomaličky sa začala spúšťať. Rukou nahmatala jeho úd a začala sa napichovať. Tak pomaly, ako sa len dalo. Keď dosadla úplne on jej chytil prsia a začal ich masírovať. Stláčal jej bradavky a olizoval jej krk, rameno, ucho. Obaja boli neskutočne vzrušený.
Ich pohlavné orgány úplne zapadali do seba.
O chvíľku sa potom začala jazda, dlhá, ukájajúca ich tak, že ani jeden z nich nechcel, aby tá noc skončila.
Keď už boli uspokojení do sýtosti, šli si dať spoločnú sprchu, kde sa navzájom poumývali. Tie dotyky potom znovu naštartovali ich chtíč, takže v tú noc už vôbec nezaspali.