Len sa pozeraj!

2 ott 2025 · 1,018 views WiwaKiss

Hello, ja som Wiwa, malá vrtká ... no veď mnohí ma už aj tak poznáte :) a pre tých, ktorí nie … som blonďavé žieňa plné sebavedomia a nekonečnej vášne pre všetko krásne a vzrušujúce. A áno, som dosť perverzná a asi aj dosť úchylná :)

Kde začať? Určite som veľká exhibicionistka, milujem nahotu, milujem svoje telo, milujem dráždiť gestami, pohľadmi. Muži ma rozpaľujú ich silou a krásne ženy ma dovádzajú k šialenstvu ich zvodnosťou. Som drzá, odvážna a plná túžob. Často a rada masturbujem a v hlave mi nonstop bežia porno scenáre… Milujem spontánny, divoký a drsný sex a milujem sa o ňom rozprávať do najmenších detailov.
A toto leto som objavila svoju novú, asi najzvrhlejšiu úchylku, ktorá ma privádza úplne že do extáze … voyeurizmus!

Presne si pamätám ten horúci augustový týždeň, bol dokonalý, ako erotický sen, z ktorého sa nechcem zobudiť. Tento rok ma na rýchlu dovolenku v Chorvátsku nahovorila moja skvelá kamoška z strednej Lenka. Je to tá najlepšia parťáčka na horúce letné dni, večery a noci. Táto žena jenádherná vysoká, dlhonohá brunetka s neskutočne sexy krivkami. Má dokonalé okrúhle pevné trojky, štíhly pás a pevnú riťku, ktorú rada ukazuje v mini šatičkách a ešte radšej v tango bikinách. Lenka je bi a miluje sledovať iných pri sexe. Vzrušuje ju to až do šialenstva. Pritom je to neskutočne sebavedomá, vtipná a šialene inteligentná. My dve sme boli dokonalý pár na dobrodružstvo: bláznivé, nespútané, plné chuti objavovať nové túžby.

No a ešte je tu tá naša malá, temná perverznosť, ktorú sme s Lenkou tak trochu už zopár krát objavovali v minulosti, ale až na tohtoročnej dovolenke v Chorvátsku to explodovalo do úplného šialenstva. Nie je to len o pozeraní sa – je to o zdieľaní toho zakázaného vzrušenia, o tom, ako sa navzájom dráždime pohľadmi, šepotmi a potom sa to prelína do našich vlastných aktov.
Lenka je na ten svoj voyeurizmus už úplne namotaná: miluje sa skrývať, nebadane sledovať iných pri sexe, cítiť ten adrenalín z rizika, že by ju prichytili. Jej tajná túžba je verejný sex medzi veľa ľudmi, kde by bola svedkyňou a zároveň súčasťou. Ale ja som to posunula ďalej – náš spoločný voyeurizmus je o tom, ako sa pozeráme spolu, hodnotíme, komentujeme. Je to ako porno, ktoré si navzájom režírujeme samy: ja ako exhibicionistka milujem byť pozorovaná, ona miluje pozerať, a spolu to vytvára dokonalý kruh zvrhlosti.

U mňa sa to všetko začalo pred niekoľkými rokmi, keď som sa prvýkrát ukázovala susedovi cez okno – prezliekala som sa vždy priamo pri okne, po byte som často pobehovala nahá, hladkala si prsia, dotýkala sa medzi nohami, predstavovala som si ten šokovaný pohľad toho neznámeho sledovateľa, a to ma tak často privádzalo k orgazmom, len z toho vzrušenia.

Odvtedy som svoj exhibicionizmus často posúvala ďalej: v šatniach a kabínkach sa vždy prezliekam nesmierne pomaly, s dverami pootvorenými, len aby ma niekto zazrel ... vzrušuje ma v aute len tak zdvyhnúť tričko na červenej a ukazujem cecky vodičom vedľa ... v lete vyhľadávam nudapláže a nie že by som sa opalovala len topless! V pohode poroztvorím nôžky, natieram si pičku olejíčkom pred všetkými, milujem cítiť tie pohľady, sú pre mňa ako neviditeľné dotyky. Milujem to riziko – čo keby ma niekto odfotil, zdieľal? To ma vzrušuje ešte viac, predstavujem si, ako by sa moje nahé fotky šírili, ľudia by sa robili pri pohľade na mňa.

Na dovolenke to začalo hneď prvý deň na pláži. Ležali sme s Lenkou rozvalené na našej širokej deke na poloprázdnej odľahlej plážičke medzi skalami. Na prvý deň len tak “hore bez”. Slniečko nám hladilo hebkú pokožku, a v diaľke sme “po očku” sledovali naš prvé “obete” :) vyhliadli sme si mladý pár – chutný chalan a milé dievča, ktorí sa opalovali, smiali a možno podchvíľou aj maznali, asi tak 10 metrov od nás. Lenka ich zamerala ako prvá: "Wiwa, pozri sa tam," zašepkala, jej hlas bol plný vzrušenia, oči mala jemne prižmúrené. Natočili sme sa obe ich smerom, ale nie úplne, no riziko, že nás uvidia, nás obe rozpaľovalo. Pozerali sme sa, ako sa bozkávajú, jeho ruky na jej prsiach, ona mu hladkala penis cez plavky. Mal ho už taký napnutý, tvrdý a hrubý. Lenka si nenápadne zasunula ruku pod bikiny, prsty jej pomaly a jemne búšili do klitorisu, zatiaľ čo ja som si končekmi prstov silno stlačila bradavky. Cítila som ako mi vlhne medzi nohami. Navzájom sme to komentovali len jemným šepotom: "Pozri, ako jej štipká bradavky, tie jej musia byť ešte tvrdšie ako moje," povedala som, a Lenka odpovedala: "A ten jeho penis, tak veľmi by som chcela vidieť, ako ho do nej vrazí."

Ani neviem ako, ale po chvílke sledovania sme sa akosi s Lenkou začali dotýkali – ja som jej prstami prešla po stehne, ona mi stlačila riťku. Pritiskli sme sa k sebe a moje telo sa jemne chvelo, prsty som si zasunula hlboko do seba, mrdala som nimi v píčke, zatiaľ čo som pozerala na ten jebavý pár. A Lenka, pritlačená zozadu na mne, stonala tíško do môjho ucha.

Ale náš spoločný voyeurizmus nebol len o sledovaní cudzích – naskytla sa aj chvíľa objavovať seba. Večer v bare, sme sa zoznámili s Annou, s takou malou, bláznivou kučeravou češkou. Lenkyn voyeurizmus bol na najlepšej ceste k explózii. Popili sme, potancovali, pokecali … Ja som mala na sebe svoj obľúbený disco outfit - jemné biele priehľadné šaty bez spodnej bielizne, výstrih až po pupok, kratučká suknička - presne taká, aby bolo vidieť všetko pri každom pohybe. Tancovala som, ohýbala sa, ukazovala prsia - samozrejme “náhodne”…

Okolo druhej v noci sme sa konečne vrátili do apartmánu. A nie samé - nahovorili sme aj Annu, ale nepamätám si, že by veľmi protestovala … vyvalovali sme sa na našej veľkej posteli, naše jazyky sa preplietali pri sladkých, vlhkých a horúcich bozkoch, naše ruky už boli úplne všade … Lenka sa zrazu usadila do veľkého kresla v kúte izby. Na operadlá si suverénne roztiahla svoje štíhle dlhé nohy, a pozerala sa. Jej oči boli ako šípy, zabárali sa do každého detailu.

Ale to som ešte ani len netušila aká šikovná je táto naša malá česká kurvička. Anna ma prevalila na posteľ, roztiahla mi nohy dokorán a jej jazyk sa prvý krát dotkol mojej holej hladučkej kundičky. Neskutočne šikovne ním krúžila okolo môjho klitorisu, cmúľala ho ako perličku, ako taký sladný cukrík. No o chvílu jej prsty už vnikali do mňa, jeden, dva, tri, drsne, rytmicky, prstila ma ako malú štetku, búšila drsne, hlboko, až som cítila, ako sa mi vnútro sťahuje a pulzuje.

Lenka sa nevydržala dlho len tak pozerať … jasné, že pri pohlade na nás sa rýchlo začala robiť aj ona. Len tak pod chvílou som videla, ako si zasunula prsty do svojej pičky, druhou rukou ťahala a štípala svoje tvrdé bradavky, ktoré už trčali ako tie kamienky na pláži. Stláčala si ich tak silno, že to muselo azda aj bolieť. Jej túžba bola taká intenzívna a silná. Pamatám si ako sa triasla, tíško stonala, a ja som to cítila – to jej pohľady ma doviedli k vrcholu ešte rýchlejšie. Orgazmus ma zalial ako divoká morská vlna: moje telo sa naplo, kričala som od šialenstva, vnútro sa mi sťahovalo okolo Anniných vrstov hlboko v mojej pičke. Moje šťavy striekali na Annine malé prsia, azda aj na jej tvár, určite všade na posteľ. Počula som Lenkyn ston, celý čas som na ňu myslela, na to, ako sa pozerá, ako ju to vzrušuje. Neskôr sa k nám pridala, ale začala tým, že nás len pozorovala, preciťovala našu zvrhlosť, a to ju doviedlo k jej vlastnému vyvrcholeniu – jej telo sa chvelo, kvapky jej tiekli po stehnách, kričala ticho, aby nás nerušila. Ten spoločný moment pozerania sa bol vrcholom našej perverznosti.

Na druhý deň sme sa vybrali na orkužbú plavbu, výlet na lodi. Opaľovala som sa na palube, provokovala kapitána – staršieho muža s hrubými rukami a iste aj tajnou túžbou po mladých telách. Lenka len slastne podriemkávala vedľa mňa, opretá o moje rameno a určite sa jej v hlave premietali scény z uplynulej noci.

Ale to ozajstné vzrúšo prišlo až podvečer. Pri zapadajúcom slnku sme sedeli s Lenkou na terase nášho apartmánu a snažili sme sa na naše prsia, brušká a stehná nachytať ešte tie poslené slnečné paprsky. Popíjali sme prosečko a len tak sme leňošili na lehátkach. Ale nebola by to Lenka, keby svojimi očnými laserami neustále neskenovala okolie :)

A aha - hneď ma nedočkavo ťukala po stehne. O dva balkoný ďalej boli tí … ten mladý párik, čo sme ich videli muchlovať sa na pláži. Tvárili sa, že nás nevidia, ale podľa mňa nás mali určite tiež v očku :) Postávali len v uterákoch pri zábradlí svojho balkónika, on jej najskôr len ohmatkával, ale čoskoro aj olizoval prsia, cmúľal bradavky, ona mu hladkala penis, ktorý trčal spod uteráka už tvrdý, žilnatý a pripravený.

My dve sme najskôr len nenápadne pokukovali, ale dlho sa to len tak nedalo … Tiež sme sa im chceli ukázať, veď ich pohľady sa už toľkokrát s našimi stretli a očividne ich to vzrušovalo. Lenka sa zrazu trošičku pootočila na lehátku na bok … naslinila si prst a šikovne si ho zasunula do riťky, pomaly, jemne, zatiaľ čo ja som jej cmúľala prsty na ruhej ruke, predstierajúc orálny sex.

“Pozri, ako mu ten čurák berie do pusy, celý, hlboko, až po koreň," zašepkala Lenka, a ja: "Chcem, aby nás videli, aby sa k nám pridali." Široko som roztiahla nohy až do výšky a prstami som sa zaborila hlboko do pičky, rýchlo, drsne, cítila som ako sa jemne chvejem. Sledovali sme to porno predstavenie a musím povedať, že mladí teda vedeli ako nás dve zaujať. To dievča ho fajčila naozaj obratne. Po chvíli ju ten chalan schmatol, oprel o zábradlie a ona mu ochotne vyšpúlila riťku. ”Pozri, ako ju mrdá odzadu, tak hrubo, drsne, jej riťka musí horieť," pošepla som Lenke. No ona si slastne prstom mrdala tú svoju riťku, roztiahla sa na štyri a ja som v tej chvíli myslela, že explódujem. Nevedela som či sa mám skôr dívať na tú skvelú mrdačku alebo zbožne obdivovať dokorán našpúlenú riťku svojej kamošky.

“Kukaj ako mu olizuje tie jeho veľké gule, plné semena." Mladý si ten svoj nádherný kokot ešte pár krát šikovne pohonil pravou rukou a následne s dokonalou presnosťou namieril niekoľko výstrekov horúceho semena na jej tvár. My s Lenkou sme len s úžasom sledovali tú nádheru. Celou silou som pritlačila prsty v svojej rozmáčanej pičke, privrela som oči a v tom ma ten náhly orgazmus dokonale zalial. Dusene som si prekrývala ústa, len aby som naplno nevykríkla, šťavy zo mňa tiekli na dlážku balkóna. Lenka vyvrcholila len o máličko neskôr. Jej klitoris pulzoval len malý kúsok od mojej tváre.

Celý týždeň sme to takto spolu zdieľali – na plážach a v baroch sme sledovali flirtujúce páry, v noci seba navzájom. Náš spoločný voyeurizmus je o dôvere, o perverznosti, ktorá nás spája: ja milujem byť slobodná a obdivovaná, ona miluje pozerať sa, a spolu nám to vytvára explozívne momenty. Chcela by som to zažiť znova, ešte zvrhlejšie, s ešte väčším rizikom, s ešte viac ľuďmi... Bože, už len premýšľanie o tom ma robí tak vlhkou.