záhada Na sv. Valentína (sk)

20 feb 2021 · 2,695 views kragomano

Táto udalosť sa odohrala takmer úplne nevinne .Bežné ráno ako každé iné ....zobudil som.sa a bolo 14.2 Valentín povedal som si ,no čo z tohto keď sa nikde nedá ísť akurát tak do obchodu ...možno pošta....
Šiel som nakúpiť ako vždycky keď mi niečo treba ....keď som sa vracal z obchodu prišla mi sms : ahoj a smajlík k tomu ...číslo som vôbec nepoznal a nevedel.o koho ide ....a tak kráčajúc pokojne domov z obchodu som sms ignoroval ....vravím si asi nejaký omyl ,,,to sa stáva ....no nestihol som to ani domyslieť a sms ďalšia: rýchle vzruso ...bolo napísané ,či len ideš z nákupu?? Hm ,,,divil som sa kto má sleduje alebo sa niekto veľmi dobre baví ....ale tentokrát som.tk neignoroval lebo som.vedel že to už nemôže byť náhoda .....Dlho dlho nič a odrazu správa a riadenie vno dve ....Bol som asi 400 m pred bytovým domom keď tu ďalšia sms : chod dole nasleduj dvere ....v tej chvíli sa mi rozbusilo srdce ....vedel som že to už nieje len tak ,no začal som uvažovať kto to môže byť.Dom síce dobrodruh a mnohokrát za každú srandu ak je to v pohode ale tieto správy mi začali vrtat v hlave čo za tým bude ....chvíľu som zastal ,sadol na blízku lavičku a čakal čo sa bude diať.Preslo asi 5 minút ,,a nič keď som sa zasmial a povedal si :ha ha srandisti ľudia dakto si robí zo mňa zábavu prišla mi tretia správa : pod nasleduj dvere ....Do kelu !!! Už ma to začalo stvať....ok tak teda zistím či je za tým ....a tak som šiel a očakával čo bude ďalej ....Bežné dom.otvoril dvere no namiesto zavolania výťahu som siel dole ako bolo písané v sms...Vlastne šiel som do spoločných pivničných priestorov ,dvere boli otvorené a aj keď bol biely deň ...moje srdce búšilo ako divé ,nebol to strach ale také zvláštne šteklenie ...v bruchu jemne sprevádzané vzrušením napätia čo sa stane ....vošiel som do pivnice na kľučke visela čierna čiapka z lístkom daj si na hlavu a choď ďalej :bolo.myslene ďalej do ďalšej predsiene kde bola ďalšia stena a tma ....fuuuu to už dom skoro nevedel ovládať to silné búšenie ...ale neviem prečo ,ešte nikdy sa mi to nestalo začal som cítiť vzrušenie a vôňu (v priestore)ktorá tam bola taka zvláštna vôňa ....dosť na to že vo chvíli keď som si dal čiapku na hlavu zistil som že je to tmavomodrá kukla ktorá mala len dieru na ústa ,nebolo cez ňu vidieť nič .Vo chvíli keď som si dal čiapku na hlavu ( výstrel dom.ruky dopredu aby som niekde nenarazil)hneď ako som bol pár metrov za dverami ...tak tresk,búchali dvere,počul som ako sa v zámku otočil kľúč ...klik tuk otočil niekto z klucom ...fuuuu až dom sa striasol ....ale čo nasledovalo bolo ešte viac ( už vzrušujúce) ,Nemal som.ani odvahu dať si čiapku dole ale v tej chvíli som.ani nevedel ako sa volám ...jediné čo mi prešlo hlavou že snáď tá osoba čo mi poslala sms na poznať musí takže tento deň hádam nemôže byť taký zlý ,,a tak som pomaličky z rukami v predu aj keď nevidiac šiel rovno ,až dom zastavil ,,,neviem.preco ...odrazu som zo zadu len cítil neake jemne ruky a takú úžasné peknú vôňu parfému bola iná ako tá vôňa hneď keď som bol pri dverách....v tej chvíli moje srdce skoro prestalo byť...a potom nevie fakt neviem ako sa to stalo cítil som že mám dole nohavice ale môj penis bol už v pozore ( neviem prečo má nenapadlo dať si dole tu čiapku teda kuklu ) alé vo chvíli keď som.o tom aj uvažoval na pár milisekúnd ,ucítil dom že mám penis v ústach a bol som cmulany tak hlboko že som.prestal uvažovať o vsetkom.Bolo ti úžasné krásne potom s ruka tej osoby chytila mojich guli a jemne miesila miesok a ďalej cmulala môj zalud pekne okolo ....Bol som tak vzrušený že som vôbec nevedel rozprávať...len nechať tomu celému priebeh...neveril som že je to skutočne...ochh No zvuk prichádzajúceho auta vonku m presvecil že nesnivam .Jazyk pomali krúžil okolo žaluďa ,pomalé pohyby striedali rýchle pohyby ,až pery potom začali lízať len obvod žaluďa tak silno že som striekal až som vykríkol .... ochh.....na to som ucítil ruku na ústach cez čiapku ...keď som vystriekol ,ústa ešte urobili pár lyzanic žaluďa ,vedel som že môj penis je čistý...Bolo to šialené ale šialené vzrušujúce ...také niečo dom.este nezažil ...a zrazu zvuk kľúča ...vedel som že niekto otvára dvere ....Ja som stál Nemo pri stene ,natahol ruky ...nikde podľa instinktov nebol nikto ....obliekol som si tepláky ( vlastne také športové nohavice z gumou )a dal si dole kuklu ....Na zemi bolo pár kvapiek semena a na konci žltý lístok z textom :Ďakujem ,príjemného Valentina....Kto to bol však ostáva záhadou dodnes ale neriešim to už ,ale viem že to bol skvelý Valentínsky dar