Čau honimíři, chtěl bych všechny upozornit na profil Italka2. Je to jedna jednodušší brňačka co se tu dřív nabízela za pětikilo. Za pět stovek mohl člověk v autě stříkat na kozy.. Ted dokola zveřejňuje jedno album a dohazuje za úplatu jejímu teplymu kamarádovi nadržený blbečky.