Zdary..
Najdu kámoše co se rád nechá Hulit curaka?!!
Nestydím se.
Nebráním se ničemu..
Rád Hulím líbám honím nechám se sukat!!;)
Yess .
Kdo má zájem nechť se ozve do zpráv. Díky ... Petr.
Ústecký kraj teď může být i Karlovarský...jsem teď mezi....;-))