Mám někdy pocit, že lidi dneska nejsou úplně svéprávní. Nebo neumí číst? Jak jinak si vysvětlit, že když se člověk zdlouhavě na něčem domlouvá, najednou je všechno úplně jinak? Nechápu.
Mám někdy pocit, že lidi dneska nejsou úplně svéprávní. Nebo neumí číst? Jak jinak si vysvětlit, že když se člověk zdlouhavě na něčem domlouvá, najednou je všechno úplně jinak? Nechápu.