Každej tady furt něco chce..něco hledá...tak Vám nabízíme různé možnosti..ale stejně je to furt dokola...to už je to tady fakt jen o blbostech?..
Už si konečně všichni uvědomte..že je potřeba respekt všech..
Každej tady furt něco chce..něco hledá...tak Vám nabízíme různé možnosti..ale stejně je to furt dokola...to už je to tady fakt jen o blbostech?..
Už si konečně všichni uvědomte..že je potřeba respekt všech..