Už nějakou dobu se mi hlavou honí myšlenka, že bych si strašně rád zavzpomínal na mladá léta, která jsem trávil na táborech, lyžařských výcvicích a dalších podobných akcí, kde byly super lidí a člověk si večer užil spoustu zábavy hraním “her”. 😊
A to mě přivádí k mé otázce! Zahrál by si dnes ještě někdo FLAŠKU? 😄 (Kdyžtak pravidla klidně vysvětlím v komentáři.)
Jsou tu nějací podobní blázni jako já, nebo jsem prostě jen „malý“ kluk v těle dospěláka s divnými nápady? 🤭