pokračování :)
180 791 wyświetleń

přemýšlela jsem jestli tady ty fotečky mám dát, abych někoho nezkazila :D :D ale pal čert dobrou pověst.. takové fotečky mě baví :D srovnám si to v sobě, při veřejně prospěšných pracích :) :).. Jo a ta elektrika :D :D prej se "to" pak dodělá :D

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
180 791 wyświetleń 14.9.2014 03:59
2 934 użytkowników lubi to
Lubię to