A jedeeeem.....
25 865 wyświetleń

..pan Ctvrtnicek me trochu poblaznil s tou jeho reklamou..takze kdyz on na sankach, tak ja taky.(jenze nebyl snih)
:O(

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
25 865 wyświetleń 3.12.2006 20:23
98 użytkowników lubi to
Lubię to