V bundě...
8 435 wyświetleń

Okradli mě o všechno... O motorku, o boty, kalhoty, sluneční brýle, ale aspoň mi nechali mojí koženou bundu. :D :D

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
8 435 wyświetleń 18.2.2016 05:36
134 użytkowników lubi to
Lubię to

Zobacz więcej albumów i wideo tego użytkownika