A walk in the forest
5 405 wyświetleń

Sobotní procházka po lese *4* Najednou to na mě přišlo, tak jsem alespoň něco odfotil *6* Byl jsem dokonce přistižen projíždějícím cyklistou.
Omlouvám se, ale nebyl jsem úplně oholen, takže fotky se "strništěm" :)

Budu rád za vzkazy a komentáře *6* Moc rád si s někým popovídám.

Procházka po lese
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
5 405 wyświetleń 20.5.2017 13:49
176 użytkowników lubi to
Lubię to