Pinďulka a nebo Pinďulín???
4 839 wyświetleń

Jako Dr. Jakyll a Mr. Hyde. Někdy je fajn ocásek, jindy lepší buchtička :-)

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
4 839 wyświetleń 24.4.2020 16:20
93 użytkowników lubi to
Lubię to