Deštivá procházka VUT Palačák.
5 877 wyświetleń

Podzimní mlhy a plískanice.
Mám je moc ráda.
A co vy?
Výlet sama za sebe, parkovat jde u kolejí nebo přes most u Červinkovy, kam jde dojet i šalinou.
Po státním svátku tam bylo pusto a prázdno.
Musela jsem zkusit i kraťásky, ve kterých jsem byla před dávnými lety na procházce u Anthroposu. Najdete ji v galerii jako "Z červeného deníčku". Nevěřím vlastním očím, že jsem se do nich ještě nacpala.
Ale poznat to je, už mi jsou malé.
Přeji krásný podzim.
Vaše Petruška.

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
5 877 wyświetleń 29.10.2022 02:08
149 użytkowników lubi to
Lubię to