Dřevorubecké
4 832 wyświetlenia

Šel jsem se projít po lese a při představě že narazím na nějakého lesníka co si během pauzy leští v bagru péro, jsem začal bejt celkem nadrbanej. Tak jsem ho vytáhnul, ať má trochu vzduchu. A přišlo mi to jako celkem fotogenické prostředí. ;)

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
4 832 wyświetlenia 5.5.2024 13:06
321 użytkowników lubi to
Lubię to