ještě něco
8 100 wyświetleń

Tak jsem ještě něco vybral,ale není to ono.Samotnému se to špatně fotí,proto kdyby se našel někdo,kdo by mi chtěl fotečky udělat,budu rád.

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
8 100 wyświetleń 17.11.2008 08:31
93 użytkowników lubi to
Lubię to