2
3 855 wyświetleń

tak po delsi dobe zase neco pridavam, blbe se ale foti kdyz je clovek sam :-) lepsi by to bylo s fotografem.

Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
Zarejestruj się
szybko i łatwo w 5 minut
3 855 wyświetleń 19.2.2009 06:21
38 użytkowników lubi to
Lubię to